Misyon

Misyon

TAŞ YAPI FIRINKUR Geliştirdiğimiz Taş fırınları ile müşterilerimizi yerli ve yabancı sektörlerdeki tüm ihtiyaçlarınızda en etkin ve hızlı çözümleri üretmek, ayrıca teknoloji ve iletişim desteği ile en iyilerin arasına taşımak ve markalaştırmak.

Vizyon

TAŞ YAPI FIRINKUR artı değerleri, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere yeni, güçlü imajlar ve ürünler ekmek ceşitleri tüm yaptıgımız Taş fırınlarda üreterek kalıcı üstünlükler sağlamak. Değerlerimiz Müşteri memnuniyeti TAŞ YAPI FIRINKUR ,Müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak çeşitli çözümler ve öneriler sunar, müşterilerinizin koşulsuz memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi bir hizmet anlayışı ile taahhüt ederiz .
Kaliteli üretim kalkınmanın tek anahtarıdır.Bu bilinçle yola çıkıp her yaptığımız taş ocaklarının kalitelisinden dolayı arkasındayız.Kalitemiz yurt içi ve yurt dışı referanslarımızdır.
* Yaptıklarımız yapacaklarımızın Garantisidir.
* Kaliteli elemanlarla calışmaktayız.
*En uygun fiyatlarla karsınızdayız.
*Kaliteli iş kaliteli ürün almak demektir.